Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як Порошенко з’їздив на Тернопільщину?

Як Порошенко з’їздив на Тернопільщину?
106150 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 квітня з робочим візитом Президент України Петро Порошенко відвідав Тернопільський край. Головним пунктом поїздки голови держави – офіційне призначення голови Тернопільської міськради. 


3 квітня з робочим візитом Президент України Петро Порошенко відвідав Тернопільський край. Головним пунктом поїздки голови держави – офіційне призначення голови Тернопільської міськради. Ним став Степан Барна, якого обрали до Верховної Ради за списками партії «Блок Петра Порошенка». Сам кандидат, а тепер вже очільник місцевого самоврядування у минулому вчитель історії. Барна – виходець з Тернопільського краю. Був активістом Євромайдану.
Незважаючи на те, що новий голова – представник «Блоку Петра Порошенка», Президент дав чітку установу: «звітувати за пророблену роботу кожного дня».
Крім призначення урядовця – Порошенко не оминув зустрітися і з простими українцями. Зокрема гарант Конституції зустрівся з громадськими активістами області у стінах зали засідання облради, а вже через кілька годин Президент рушив на зустріч із студентами Тернопільського національного педагогічного університету.
А головне це те, що Порошенко зустрівся з військовими, що обороняли нашу державу від окупантів у зоні АТО. Капітана Дмитра Мерзлікіна Голова держави нагородив орденом Богдана Хмельницького, наголосивши при цьому, що мужністю тернопільських воїнів пишається вся держава і молодь може сміливо брати приклад з наших солдатів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення