Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко заручився підтримкою Сербії у війні з РФ

Порошенко заручився підтримкою Сербії у війні з РФ
53111 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мінський договір не створив дива. Війна триває досі. Проте, Президент України заручився підтримкою ще однієї країни – Сербії.


Мінський договір не створив дива. Війна триває досі. Проте, Президент України заручився підтримкою ще однієї країни – Сербії.
Місяцями раніше йшла мова про те, що балканська країна (яка, до речі, сама у свій час страждала від військового конфлікту на власній території) не повністю підтримує Україну.
Тим не менш, під час останньої телефонної розмови з прем’єром-міністром Сербії Олександром Вучичем, Порошенко закликав посилити кримінальну відповідальність для тих громадян держави, які приймають участь у війні на Донбасі на боці сепаратистів. Як було відомо раніше, серед іноземців найбільше у проблемному регіоні воює росіян та сербів. Згідно закону балканської держави передбачено позбавлення волі громадян, що приймали участь у бойових діях на Донбасі строком до восьми років. Вучич пообіцяв Порошенко слідкувати ще пильніше за виконанням даної інституції.
Нагадуємо, що зараз Сербія головує в ООН. Петро Порошенко під час розмови з сербським головою уряду ще раз наголосив на важливості застосування відповідних мір правозахисною організацією. Як зазначив Президент України, Мінські домовленості повноцінно виконуються виключно українською стороною. Порошенко зазначив, що Україна все ще чекає надання відповідної технічної бази з резервів миротворчих місій ООН.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення