Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент розповів, яке буде ставлення до Криму після повернення півострову

Президент розповів, яке буде ставлення до Криму після повернення півострову
239161 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко вважає, що тепер необхідно розробити цілий план надання автономії кримсько-татарському народу.


Анексія Криму, окупація Донбасу стали дійсно трагічними подіями для України. Ніхто не міг і подумати, що у мирний час, у час гучних промов про мир та братерство, хтось зможе відняти наші території… Вже не раз подавалися документи на оскарження дій Росії. Ну добре, на політичній карті знову пройдуть зміни, а що ж чекати тоді людям, яких вже шляхом дипломатії повернуть до складу України?
Президент України Петро Порошенко вважає, що тепер необхідно розробити цілий план надання автономії кримсько-татарському народу.
«Ми зараз повинні думати про майбутнє. Крим повернеться в Україну. Тим не менш, ми зараз повинні забезпечити людей тими реаліями, які зможуть реалізувати в повній мірі їх права. Це потрібно було зробити ще на початку становлення незалежності держави. До півострову слід було підійти індивідуально: дати можливість кримським татарам самим визначати ті речі, які необхідні для облаштування нормального життя на півострові. Жоден уряд не розглядав тему співпраці з корінним населенням. Ось і маємо результат такого підходу», - заявив Президент на вечорі-реквіємі з нагоди Дня пам’яті жертв депортації кримських татар.
Порошенко зазначив, що гордиться, що в Україні живе такий народ, який бореться за свою ідентичність майже у нелюдських умовах.
«Ми віримо, що разом побудуємо європейський дім. Я висловлюю велику повагу до кримських татар за те, що не підкорилися агресору. Разом – ми сильні. Разом ми поборемо окупанта», - завершив Президент.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення