Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Адміністрація Президента вважає за потрібне проводити оцінювання суддів

Адміністрація Президента вважає за потрібне проводити оцінювання суддів
26640 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Оцінювання суддів – це процес очищення судової гілки влади від непрофесіоналів та дилетантів», - заявив заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов


«Оцінювання суддів – це процес очищення судової гілки влади від непрофесіоналів та дилетантів», - заявив заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов.
В АП вважають, що повноваження по оцінюванню суддів повинна виконувати Вища кваліфікаційна комісія суддів.
«ВККС повинна зробити перевірку суддів різних рівнів. Під перевірку будуть підпадати службовці Верховного суду України, апеляційний установ та інші», - розповідає Олексій Філатов.
За його словами головною метою такої перевірки є очищення судової гілки влади від осіб, що не відповідають антикорупційному законодавству, а також відновлення довіри населення до суддів України.
«Коли завершиться дана перевірка – буде видно, в якому стані знаходиться суддівський корпус України. Думаю, ми позбавимося від непрофесіоналів та корупціонерів», - завершив політик.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення