Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чотири міста Дніпропетровщини залишилися без води

Чотири міста Дніпропетровщини залишилися без води
37554 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як і попереджала «ДТЕК «Дніпровські електромережі» за несплату боргів 6 серпня відключено від електропостачання водоканал «Дніпро – Західний Донбас». Таким чином без води залишилися мешканці Павлограду, Першотравенська, Тернівки і Синельникового.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Дніпропетровської облради, борг Павлоградського водоканалу каналу «Дніпро – Західний Донбас» складає 48 млн грн., з яких 7,2 млн накопичено цього року. Борги Першотравенська — 10,1 млн грн., Синельникового — 26,3 млн грн., Тернівки — 12,5 млн грн.

Обласна рада пропонує вирішити проблему, взявши згадані водоканали у своє керування.

«Зараз ми дійшли згоди про передачу в керування обласної ради водоканалу Синельникового. Тому шляхом прямих переговорів із ДТЕКОм протягом двох – трьох днів ми вирішимо проблему і воду в це місто подадуть. Іншим містам та найбільшому боржнику Павлограду прийдеться цю проблему вирішувати самостійно і забезпечити своїх мешканців безперебійним якісним водопостачанням», — зазначив голова облради Святослав Олійник.

Теги: водопостачання ,ДТЕК,борги,відключення, Дніпропетровщина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео