Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Стіна пам’яті воїнам АТО з’явилася у Києві

Стіна пам’яті воїнам АТО з’явилася у Києві
159595 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Києві відкрили меморіал, стіну пам’яті тим військовим, хто загинув під час антитерористичної операції на Донбасі.


Вони – борці за нашу незалежність і найменше, що може зробити держава, українець – це вшанувати їх пам’ять. У Києві відкрили меморіал, стіну пам’яті тим військовим, хто загинув під час антитерористичної операції на Донбасі.
800 фотокарток військовослужбовців тепер нагадують про свою місію біля входу у Михайлівський Золотоверхий собор. Таким є меморіал пам’яті тим військовим, хто поклав своє життя у боротьбі з агресором.
Стіна пам’яті викликає неабиякий інтерес у самих киян. Люди підходять до стіни: хтось просто дивиться, хтось приніс квіти, деякі покидають місце зі сльозами на очах.
«Я думаю, дуже символічно було розташувати таку пам’ятку саме коло Михайлівського Золотоверхого собору, адже ще у давнину коло собору проводжали воїнів боронити землі, а у дні Майдану він прихистив наших героїв, які тікали від "беркуту"… Зараз тут всі кияни та гості міста можуть проститися з тими, хто у наші дні захищають країну. Привела сьогодні своїх дітей, щоб теж знали, ким пишається наша держава», - розповідає місцева мешканка Олена, яка прийшла подивитися на відкриття стіни пам’яті.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео