Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Маккейн: Україна потребує американської зброї

Новини України: Маккейн: Україна потребує американської зброї

Під час одного з останніх звернень голови комітету з питань збройних сил США Джона Маккейна було піднято питання українсько-російського конфлікту.


Під час одного з останніх звернень голови комітету з питань збройних сил США Джона Маккейна було піднято питання українсько-російського конфлікту. Маккейн засудив дії російського агресора проти України і вкотре закликав президента США Барака Обаму надати Україні зброю у боротьбі з цим агресором. Він заявив, що для американського президента настав момент, коли потрібно показати більше впевненості у своїх діях і надати зброю Україні, яку вона потребує для власного захисту. Щодо санкцій проти Росії і низьких цін на нафту, то Маккейн вважає, що вони негативно вплинули на російську економіку, але аж ніяк не на Путіна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення