Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Полторак: Сили АТО зірвали наступ бойовиків на Донбасі.

Новини  України: Полторак: Сили АТО зірвали наступ бойовиків на Донбасі.
238135 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виступаючи на засіданні Ради національної безпеки і оборони керівник Міністерства оборони Степан Полторак повідомив, що завдячуючи чітким і продуманим діям військовими було зупинено і зірвано план сепаратистів провести наст ступ на територію підконтрольну українській владі.


Виступаючи на засіданні Ради національної безпеки і оборони керівник Міністерства оборони Степан Полторак повідомив, що завдячуючи чітким і продуманим діям військовими було зупинено і зірвано план сепаратистів провести наст ступ на територію підконтрольну українській владі. За його словами терористи планували розпочати наступ 17 січня, але завдяки професіоналізму і чіткій координації Збройних сил наступальну операцію було зупинено. «Завдяки координації дій і професіоналізму наших військових плани терористів щодо наступу були зірвані, а наступ зупинений.». – повідомив міністр. Він повідомив, що починаючи з 17 січня силами АТО було знищено більше 800 терористів, а поранень зазнало ще майже 400. За його словами такі дані були отримані нашої розвідкою при аналізі даних з лікарень на контрольованій сепаратистами території.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення