Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В уряді розповіли, яких змін буде чекати територія Чорнобилю

В уряді розповіли, яких змін буде чекати територія Чорнобилю
79502 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зона відчуження останнім часом стала привертати все більше і більше дискусій


Зона відчуження останнім часом стала привертати все більше і більше дискусій. Що ж робити з 30 кілометрами покинутої території? Біологи висунули пропозицію створити великий заповідник, але таке рішення є зараз невигідним за словами політиків: треба ж зважати на ті умови, що відбуваються у нас в країні.
Микола Томенко вважає, що покинуту територію слід зробити новою економічно потужною зоною України. Своє рішення він головним чином базує на тому, що зараз екологічна ситуація у місті та прилеглих територіях є більш-менш стабільною і рівень радіації став вже незначним.
Політик заявляє, що дану зону слід зробити не «територією світового страху та небезпеки», а справжньою гордістю України.
«Ми повинні створити інноваційну площадку для економіки. Зробити її максимально привабливою для інвесторів і продемонструвати, як вигідно ми можемо використовувати даний регіон» - каже М. Томенко.
Використовувати під господарські потреби будуть не всю територію: саме місце вибуху – ЧАЕС буде ще контролюватися спеціальними службами та науковцями, а прилегла територія за висновком комісії – вже майже «чиста». Саме ці місцини і будуть задіяні в господарській діяльності.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення