Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відсьогодні будуть офіційно заборонено російські фільми

Відсьогодні будуть офіційно заборонено російські фільми
106473 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще на початку весни в уряді йшла мова про те, що необхідно заборонити потік російських медійних продуктів

Ще на початку весни в уряді йшла мова про те, що необхідно заборонити потік російських медійних продуктів.
«Люди дивляться серіали, де героїзують російських міліціонерів, військових. Дивляться, як борються із злочинністю і Росії. Звісно, після цього вони будуть просити Путіна ввести війська», - казали депутати Верховної ради.
Хоч законопроект і було давно прийнято – до сили він вступив лише зараз. Нагадуємо, що 5 лютого 2015 р. народні депутати підтримали у другому читанні законопроект № 1317 "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України". Президент України Петро Порошенко підписав цей закон 2 квітня.
Закон "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" тепер забороняє трансляцію російських серіалів, фільмів та взагалі будь-якої аудіо-візуальної продукції, що шкодить іміджу нашої держави.
Зокрема акцент ставиться на популяризацію російських військових спецслужб та правоохоронних органів, заборонено тепер також буде трансляцію відеопродукції, яка визнає правомірність окупації України у будь-які часи історії.
Заборона на медіа продукцію стала, звісно, суворою зараз, проте це лише стосується фільмів, що вийшли з 1 серпня 1991 року. Радянську спадщину кінематографії депутати вирішили не чіпати.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео