Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Одеська митна служба зазнає реформування

Одеська митна служба зазнає реформування
186206 ПЕРЕГЛЯДІВ

З приходом нового губернатора в Одеській області, здається не залишиться і сфери, яка б не підпала під категорію «реформування»

З приходом нового губернатора в Одеській області, здається не залишиться і сфери, яка б не підпала під категорію «реформування». Зокрема змін зазнає і митна служба.
Одразу слід зазначити, що Одещину планують відокремити від території Придністров’я, аби забезпечити спокій на території регіону. Митна служба в області буде однозначно реформуватися.
«В найближчі 100 днів буде розроблений спеціальний проект, за яким прикордонна служба буде кардинально змінена», - заявив Михаїл Саакашвілі.
Політик зазначив, що за основу буде взято принцип грузинських реформ, завдяки яким на грузинській таможні вантаж оформляється за 15 хвилин.
Крім того, нові зміни кличуть за собою і призначення нового голови прикордонної служби Одещини. Зазначимо, що Михаїл Саакашвілі хоче запровадити відкритий конкурс на посаду, щоб вберегти процес обрання чиновника від корупції та політичного тиску.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео