Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ситуацію на валютному ринку буде стабілізовано!

Ситуацію на валютному ринку буде стабілізовано!
79546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко провів конструктивну нараду з представниками уряду стосовно покращення ситуації на валютному ринку

Президент України Петро Порошенко провів конструктивну нараду з представниками уряду стосовно покращення ситуації на валютному ринку. На ній були присутні: Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, Голова Національного Банку Валерія Гонтарева, Міністр фінансів Наталія Яресько, Секретар РНБО Олександра Турчинова і Глава Адміністрації Президента Борис Ложкін.
У результаті спільної роботи було напрацьовано комплекс необхідних заходів, які допоможуть забезпечать стабільність на валютному ринку.
Після робочої наради Міністр фінансів Наталія Яресько та Голова НБУ Валерія Гонтарева провели прес-конференцію в ході якої повідомили про наступне:
«Мета наших зусиль – наведення порядку в цій сфері і відновлення впевненості. Те, що зараз відбувається на валютному ринку – це наслідки спекуляцій і емоцій. Немає підстав для такого занепокоєння», - заявила Яресько. Міністр наголосила, що валюта в Україні є, а ситуація, що склалася - «це нічим не обґрунтована «гра» проти української гривні».
Для стабілізації буде тимчасово запроваджено введення спеціального імпортного збору, що складає 10% та 5%. «Цей крок допоможе нам зменшити тиск на курс гривні з боку платіжного балансу, і тим самим покращити ситуацію на валютному ринку», - пояснила Міністр фінансів.
Також представник Уряду підкреслила, що націоналізацію депозитів населення ніхто проводити не буде.
Спільні дії НБУ та Уряду полягають у зменшенні спекуляцій на ринку, адже ці махінації посилює психологічний тиск на українську гривню. Урядовець пояснила: «Зокрема, ми будемо проводити суворий контроль над поверненням валютної виручки вітчизняними експортерами».

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео