Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

МЗС України обіцяє українцям скасування візового режиму.

МЗС України обіцяє українцям скасування візового режиму.
53151 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство закордонних справ на чолі з Павлом Клімкіним анонсувало інформацію про здобутки роботи, щодо скасування візового режиму між Україною та Європейським союзом

Міністерство закордонних справ на чолі з Павлом Клімкіним анонсувало інформацію про здобутки роботи, щодо скасування візового режиму між Україною та Європейським союзом.
Березень став місяцем урядових звітів – не відстає і МЗС України. Питання про скасування візового режиму вже давно непокоїть українців. Сьогодні ми можемо бачити «першу ластівку» здобутків співпраці чиновників Європи та нашої держави.
«Ми стоїмо вже на завершальному етапі лібералізації наших стосунків з ЄС» - звітує Павло Клімкін і додає: «Зараз між нашою Батьківщиною та Європою іде активна співпраця у сфері військової та гуманітарної допомоги, Євросоюз активно допомагає Україні владнати усі проблеми з внутрішніми переселенцями. Зараз треба завершити давно почату справу – становлення безвізового режиму».
Свою заяву Клімкин оприлюднив в рамках загального звіту уряду за 100 днів роботи. За його словами, зараз розробляється ряд ініціатив на законодавчому рівні, щоб нарешті забезпечити Україну безвізовим режимом. Коли закон буде прийнято – уряд ще не оголошує.
Нагадаємо, що для поглиблення лібералізації стосунків між ЄС та Україною та посилення курсу безвізового режиму, МЗС України вже почало видавати біометричні паспорти нашим громадянам.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео