Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні різко дешевшають овочі

В Україні різко дешевшають овочі
186197 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початком овочевого сезону на українських ринках і у магазинах спостерігається традиційне зниження цін на свіжі овочі і фрукти.


З початком овочевого сезону на українських ринках і у магазинах спостерігається традиційне зниження цін на свіжі овочі і фрукти. У зв’язку з цим експерти оголосили про початок сезонного зниження цін, яке однак у відсотковому співвідношенні відстає від минулорічного.
Наприкінці травня - 23 по 29 травня, ціни на сезонні овочі в Україні знизилися на 6,8 відсотків. Якщо тижнем раніше зниження цін стосувалося переважно продукції тепличного сегмента, то у кінці весни ця тенденція поширилася на всю плодоовочеву продукцію. Що стосується продуктів тепличного виробництва, зниження цін на ці овочі сягнуло 13,6 відсотків і, за словами спеціалістів, прогресуватиме і надалі.
Загалом цього року у відсотковому відношенні ціни на овочі знижуються не так швидко. Однак є і винятки, які передусім стосуються «борщового набору»: ціна на ранню капусту зараз є нижчою за минулорічну.
У цей же час вартість картоплі поки є вищою за минулий рік. Головна причина цього – занадто великі запаси бульби у 2014 році. Цибуля також поки не опустилася нижче рівня минулого року, однак досить низькою є ціна овочів з урожаю минулого року.
Що стосується фруктів - головною тенденцією є активна реалізація черешні, крім того, суттєво знизилася ціна на суницю. У зв’язку з цим попит на інші фрукти помітно знизився.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео