Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Світовий банк закликає країни «пристебнути паски»

Світовий банк закликає країни «пристебнути паски»
53296 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно даних доповіді СБ «Глобальні економічні перспективи», що мала місце у середу 10.06.2015 року, світова економіка загалом за поточний рік підвищиться на 2,8%


Згідно даних доповіді СБ «Глобальні економічні перспективи», що мала місце у середу 10.06.2015 року, світова економіка загалом за поточний рік підвищиться на 2,8%.
Ці дані дещо менші, від тих, що були представлені на попередній зустрічі. Минулого разу Світовий банк прогнозував 3%.
Таким чином, найбільш уразливими у цьогорічній економіці виходять країни, що розвиваються. Через нестабільне, однак зростання курсу долара, багато економік похитнулося, а національні валюти втратили свої позиції. Тому особливо таким країнам з дуже слабкою економікою важко піднімати, бодай впливати на світовий ВВП.
Тому, головуючий економіст Світового банку – Каушік Басу радить від імені всього СБ таким країнам «пристебнути паски безпеки».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео