• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Економіка
  4. Промисловість
  5. Кому дістанеться "Центренерго"?
Кому дістанеться "Центренерго"?
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 8 червня 2015, 10:25
  • 159665

Кому дістанеться "Центренерго"?

Приватизацію державного пакету українського «Центренерго» зацікавилися інвестори з США та Франції


Приватизацію державного пакету українського «Центренерго» зацікавилися інвестори з США та Франції. Таку новину повідомила міністр фінансів Наталія Яресько. Вона розповіла, що інвестори конкурують у праві отримати державний пакет цього підприємства.
Під час інтерв’ю очільниця Міністерства фінансів Наталія Яресько повідомила про те, що інвестори зі Сполучених Штатів та Франції виявили бажання купити державний пакет акцій підприємства «Центренерго». Крім цих основних претендентів, за словами міністра, є ще кілька бажаючих вкласти кошти в українську енергогенеруючу компанію.
Наталія Яресько розповіла, що наприкінці минулого року за ініціативи Кабінету міністрів продаж 5% акцій «Центренерго» зупинили, оскільки визнали цю процедуру сумнівною. Тепер уряд прийняв рішення про продаж усього державного пакету компанії. Міністр фінансів зазначила, що приватизація «Центренерго» стимулює зростання української економіки. При цьому важливо обрати найбільш вигідного для України інвестора.
Згідно з положеннями, прийнятими Кабміном, протягом 2015 року Україна має отримати від приватизації 17 мільярдів гривень. Наразі в уряді вирішують, які саме державні об’єкти підлягатимуть продажу у приватні руки.

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє