Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Меткомбінати Ахметова продовжать свою роботу

Меткомбінати Ахметова продовжать свою роботу
79867 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через воєнні дії в зоні АТО, меткомбінати – ММК ім. Ілліча та «Азовсталь», що відносяться до групи «Метінвест», акціонером якого є Ринат Ахметов, постраждали внаслідок потужних обстрілів бойовиками 12 червня


Через воєнні дії в зоні АТО, меткомбінати – ММК ім. Ілліча та «Азовсталь», що відносяться до групи «Метінвест», акціонером якого є Ринат Ахметов, постраждали внаслідок потужних обстрілів бойовиками 12 червня.
В результаті чого був пошкоджений Донецький газопровід, який обслуговував підприємства, після чого робота на комбінатах була припинена.
Однак, відсьогодні, ММК ім. Ілліча та «Азовсталь» відновили свою діяльність.
Повідомляється, що саме завдяки злагодженій роботі уряду та безпосередній участі прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у вирішенні цієї проблеми, працівникам вдалося в незначний термін налагодити роботу двох гігантських металургійних комбінатів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео