Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Будівництво у столиці на межі кризи

Будівництво у столиці на межі кризи
53268 ПЕРЕГЛЯДІВ

Будівельні компанії Києва наразі перебувають в дуже складному становищі


Будівельні компанії Києва наразі перебувають в дуже складному становищі. Через економічну кризу України та стрімке підвищення курсу долара, будівництво теж зіткнулося з фінансовими проблемами, їм банально немає за що купляти будівельні матеріали.
Аби не заморожувати свою будівельну діяльність, більшість компаній просять своїх інвесторів, що взяли квартири у кредит, додаткові гроші на будівництво.
У зв’язку з тим, що інвестори вкладали гроші в нерухомість по одному курсу долара, а зараз він вдвічі більший, будівельним компаніям просто немає за що закінчувати свої об’єкти.
Звичайно, компанії теж підняли ціни на нерухомість, однак не у відповідності з курсом, а лише на 30-50%, чого, зрозуміло, не вистачає, аби покрити витрати.
Якщо дана ситуація не зміниться на краще, багатьом компаніям доведеться заморозити будівництво, або ж чекати на додаткові виплати інвесторів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео