Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Михаїл Саакашвілі хоче, щоб у Криму стояв український флот

Михаїл Саакашвілі хоче, щоб у Криму стояв український флот
79884 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній президент Грузії, радикальний реформатор і новоспечений губернатор Одещини вважає, що у Криму необхідно відновити перебування українського флоту

Колишній президент Грузії, радикальний реформатор і новоспечений губернатор Одещини вважає, що у Криму необхідно відновити перебування українського флоту.
«Я готовий прикласти максимум зусиль з свого боку, щоб повернути українські військові кораблі назад, до українського Криму», - заявив Михаїл Саакашвілі.
Після анексії Криму Україна вивела всі свої кораблі, що перебували на у водах півострову. Всі судна були передислоковані в Одесу. Тим не менш, новий губернатор вважає, що кораблі мають повернутися до попереднього місця дислокації, адже, за його словами, там їх законне місце.
«Український флот повернеться до військово-морської бази у Криму. Там домівка української флотилії і цьому не повинно бути альтернативи», - зазначив політик.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео