Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За справою Кернеса скоро почнеться судове провадження

За справою Кернеса скоро почнеться судове провадження
53104 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щойно завершилося досудове слідство у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Найближчим часом справа буде передана до суду.

Щойно завершилося досудове слідство у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Найближчим часом справа буде передана до суду. Розглядатимуть справу харківського мера у Дзержинському районі міста.
У зв’язку з фактичним завершенням досудового слідства скоро Геннадій Кернес отримає уточнене звинувачення і зможе думати про свій захист. Після ознайомлення усіма сторонами з матеріалами справи наявні відомості передадуть до Дзержинського районного суду Харкова.
Повідомляють, що імовірно перше, підготовче засідання суду відбудеться приблизно у середині березня Як відомо, нещодавно новий головний прокурор України попередив Геннадія Кернеса про відкриття проти нього кримінального провадження. Звинувачують мера Харкова перед усім у злочинних діях по відношенню до учасників харківського Євромайдану. За наявною інформацією, 25 січня минулого року двох активістів Євромайдану викрали після того, як вони біля готелю «Національ» знімали номери автомобілів наближених до Кернеса людей.
Пізніше ця інформація наче не підтвердилася, однак достеменно нічого про ці події поки не відомо.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео