Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпропетровську відкрили містечко для переселенців

У Дніпропетровську відкрили містечко для переселенців
132636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в місті урочисте відкрили містечко, де зможуть проживати ті, в кого війна на сході забрала оселю

Сьогодні в місті урочисте відкрили містечко, де зможуть проживати ті, в кого війна на сході забрала оселю. Мобільне містечко може розмістити в собі 456 людей. Таку інформацію сьогодні розповсюдила прес-служба Кабінету Міністрів.
Містечко складається з 12 будинків, у яких є все належне, аби забезпечити біженців необхідними умовами: ліжка, матраци, шафи, постільна білизна, столи, крісла, холодильники, кухонне приладдя, а також санвузли та засоби особистої гігієни.
Крім того у містечку розташована пральня та будинок, що виконує адміністративні функції. У спорудженні цього об’єкта Україні допомогла Німеччина.
За інформацією Кабміну, найближчим часом планують відкрити ще одне аналогічне поселення в області, а саме в місті Дніпродзержинськ. Там повинні знайти місце ще 480 переселенців.
Нагадаємо, що раніше німецький уряд допоміг Україні побудувати 5 таких же пунктів. В Кривому Розі, Нікополі та Павлограді, а їхня сумарна місткість становила 2456 осіб.
Також Дніпропетровська область отримає $1,5 млн на допомогу біженцям від Європейської комісії. Таке рішення прийняли минулого місяця.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео