Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Під стінами Білого дому відбувся мітинг на підтримку України

Під стінами Білого дому відбувся мітинг на підтримку України
211775 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 січня активісти звернулися до Барака Обами з проханням проявити активну позицію у допомозі Україні в боротьбі з тероризмом. 

25 січня активісти звернулися до Барака Обами з проханням проявити активну позицію у допомозі Україні в боротьбі з тероризмом. Відбувся в неділю о 13.30 під стінами Білого дому.
Головна вимога активістів – виконання положень закону «Про підтримку свободи України». До резиденції американського президента звернуться передусім з вимогою сприяти зупиненню кровопролиття в Україні. Крім того, учасники акції вимагатимуть якнайскорішого звільнення з російської в’язниці української льотчиці Надії Савченко.
Головні дії, до яких має вдатися американська влада – військова допомога Україні і посилення санкцій по відношенню до Росії. Активісти також віддали шану пам’яті загиблих у ході АТО.
Подібна акція вже проходила у Вашингтоні 3 травня. Тоді люди різних національностей висловили солідарність і підтримку Україні, закликавши Барака Обаму вплинути на російську владу і зробити все можливе для припинення конфлікту.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео