Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Візит Порошенка до Об’єднаних Арабських Еміратів виявився успішним

Візит Порошенка до Об’єднаних Арабських Еміратів виявився успішним
26631 ПЕРЕГЛЯДІВ

Важливість проведених переговорів та укладених контрактів в ОАЕ для України є безсумнівною

Важливість проведених переговорів та укладених контрактів в ОАЕ для України є безсумнівною. Про це повідомив Президент України: «На виставці IDEX відбулися важливі переговори. Українські підприємства-виробники підписали декілька важливих контрактів на десятки мільйонів доларів, які допоможуть нам залучити валюту в країну і, в той же час, дадуть необхідні ресурси для підвищення можливостей української армії, прискорення проведення модернізації та залучення найкращих виробників для забезпечення оборонної стратегії».

 
Під час зустрічі начальник Генерального штабу Віктор Муженко підписав документ про військо-технічне співробітництво між нашою державою та ОАЕ. "Це набагато полегшить та унормує нашу співпрацю у військо-технічній галузі",- прокоментував ситуацію Порошенко, який був присутній при підписанні контракту. Він доповнив, що співпраця з ОАЕ покращить військовий потенціал України: "Ми значно розширили номенклатуру нашої співпраці. Ми уклали та визначили терміни постачання для українських Збройних Сил необхідних оборонних засобів. Я впевнений, що сьогоднішній візит був надзвичайно успішним".
Крім військово-технічної співпраці, в ході зустрічі, обговорювались питання співпраці в банківській сфері, створення фонду, що полегшив би інвестування ОАЕ, а також питання фінансової допомоги Україні з боку ОАЕ. Сторони домовились, що найближчим часом Україну відвідає Міністр закордонних справ ОАЕ.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео