Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Смертоносна допомога Україні

Смертоносна допомога Україні
132558 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожного дня все більше високопосадовців США приходять до висновку, що Америка повинна зайняти активнішу позицію в протистоянні України з Росією-окупантом

Кожного дня все більше високопосадовців США приходять до висновку, що Америка повинна зайняти активнішу позицію в протистоянні України з Росією-окупантом. До їх числа долучився і голова Обєднаного комітету начальників штабів армії США генерал Мартін Демпсі.
Джону Маккейну, запеклому прихильнику постачання зброї в Україну, він озвучив думку про доцільність надання українській стороні смертоносної допомоги у вигляді зброї. Та це повинно проводитися разом іх союзниками по НАТО, адже кінцевою ціллю Путіна є саме роздроблення НАТО.
Демпсі не заявив, що неодмінно підтримає збойне оснащення українських військових, але наголосив, що це необхідність задля урівнення сил сторін.
Це вперше генерал схвально віднісся до подібного кроку. І не дивно, адже він сказав, що «якщо Росія захоче взяти Україну, вона її візьме». Із огляду цих побоювань, Президента США, Барака Обаму, усе частіше закликають обміркувати питання постачання зброї до України.
Нагадаємо, на південному сході тривають збройні дії, постріли не припиняються. Російські військові не дотримуються мінських домовленостей.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео