Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сенатор США розповів для чого насправді Україні дають озброєння

Сенатор США розповів для чого насправді Україні дають озброєння
106104 ПЕРЕГЛЯДІВ

Боб Кокер під час слухання комісії з іноземних справ сенату США відкрито заявив, що уряд Штатів в принципі готовий надати озброєння, але ця зброя буде надана лише для посилення боєздатності деяких військових підрозділів у гарячих точках

Боб Кокер під час слухання комісії з іноземних справ сенату США відкрито заявив, що уряд Штатів в принципі готовий надати озброєння, але ця зброя буде надана лише для посилення боєздатності деяких військових підрозділів у гарячих точках.
Сенатор наголошує на тому, що поставки не будуть масовими, адже мета уряду США завершити війну, а не продовжити ескалацію конфлікту. Крім того, за словами Боба Кокера, Україна самостійно може наносити серйозні поразки російській армії у прямому протистоянні.
Ще раніше, посол Германії в США Петер Віттіг розповів, що Барак Обама воліє зараз утримуватися від поставок великого озброєння, зокрема літального, проте сенат схиляє голову уряду надати оборонну зброю хоча б тим військовим, які ведуть найзапекліші бої у зоні АТО.
Щодо літальної зброї – сенатори впевнені, що США в принципі можуть провести поставки в Україну, але дана американська поміч також не повинна набувати масового розмаху.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео