Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Війну на Донбасі назвали війною Росії з ЄС

Війну на Донбасі назвали війною Росії з ЄС
79626 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поразка України у регіонах держави почалася із перемогою Євромайдану. Конфлікт на Донбасі має багато аспектів, але європейські політики не поспішають називати війну суто українською проблемою

Поразка України у регіонах держави почалася із перемогою Євромайдану. Конфлікт на Донбасі має багато аспектів, але європейські політики не поспішають називати війну суто українською проблемою.
Прем’єр-міністр Польщі Єва Копач заявила, що війна у Донецькому та Луганському регіонах – перший відкритий конфлікт Росії із Західним світом.
«Ми занадто довго балансували, щоб уникнути відкритих сутичок. Проблема нікуди не поділася ще з моменту впровадження залізної завіси, але вперше в історії була пролита кров за бажання однієї держави відійти від колишніх ідеалів, нав’язуваними іншою країною» - зазначає прем’єр-міністр.
З боку Європейського союзу, Єва Копач вбачає необхідність допомоги Україні в боротьбі не тільки за суверенітет держави, а й у прагненні стати частиною західної Європи.
Щодо зовнішнього курсу Польщі у цій справі, вона зазначила, що сила її батьківщини заключається у НАТО, яке готове у випадку необхідності обороняти країну, а щодо України – польське керівництво вирішило надати кредит для нарощування оборонної продукції у державі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео