Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гіркін пророкує Путіну долю Миколи ІІ

Гіркін пророкує Путіну долю Миколи ІІ
185629 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свою версію подальшої долі Володимира Путіна пропонує терорист, ідеолог Новоросії – Ігор Гіркін

Звістка про зникнення глави Російської Федерації стала несподіванкою абсолютно для всіх. В Інтернеті вже навіть з’являються «пости» про найпопулярніші версії пропажі президента.
До останнього ніхто не знає, що насправді сталося, хоча офіційні представники адміністрації президента наголошують на тому, що ЗМІ просто роздувають конфлікт і нічого серйозно не слід вбачати в тому, що глава держави не з’являється перед своїм народом більше тижня.
Свою версію подальшої долі Володимира Путіна пропонує терорист, ідеолог Новоросії – Ігор Гіркін. Ще влітку лідер терористичних угрупувань висловлював позицію, що не проти зайняти посаду президента Росії, навіть оприлюднював свій рейтинг популярності серед населення.
Він відкрито заявляє, що президент РФ поступово втрачав рівень довіри у патріотів Росії та жителів Донбасу, хоча експерти-політологи заявляють, що рівень популярності Путіна навпаки проявився у найбільшому впливі серед громадян тільки зараз, адже його зникнення спровокувало цілу хвилю паніки серед населення.
Так чи інакше, Гіркін виражає свою суб’єктивну позицію, де не приховує свого негативного ставлення до президента РФ: каже, що у разі повернення президента чекає доля у кращому випадку - Слободана Мілошевича, сербського президента, який після суду у Гаазі – помер у тюрмі. Гірший варіант - це повторити долю імператора Миколи ІІ, який, як ми знаємо був розстріляний разом із родиною.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео