Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тайсон Ф’юрі опинився у центрі допінгового скандалу

Тайсон Ф’юрі опинився у центрі допінгового скандалу
162212 ПЕРЕГЛЯДІВ

Британський боксер Тайсон Ф'юрі - чемпіон світу за версіями «WBA», «WBO» та «IBO» у суперважкій вазі – потрапив до чергового скандалу. Виявляється, у 2015-му році допінг-проби Ф'юрі, взяті Британським антидопінговим агентством, продемонстрували позитивний результат. Тоді британець заявив, що заборонений надролон, знайдений у крові Тайсона, потрапив до його організму через раніше вживані неякісні харчові добавки. І, за словами Ф'юрі, Британське антидопінгове агентство з боксером погодилося.

Про знахідку установи стало відомо тільки зараз. Опублікування матеріалу щодо цього у ЗМІ обурило скандального спортсмена, котрий вважає, що інформація про його позитивні допінг-проби не мала вийти за межі Агентства. Тому наразі Тайсон має намір судитися за порушення його конфіденційності з вищезазначеною антидопінговою установою.

Українець Володимир Кличко, котрий усе ще чекає на підтвердження з боку команди Ф'юрі дати бою-реваншу в англійському Манчестері, висловив...занепокоєння результатами Агентства, оскільки через виявлення у крові Тайсона надролону, британського чемпіона можуть позбавити його титулу та поясів. А такий «реванш» Володимира не влаштовує жодним чином.

Цікаво, що Пітер Ф'юрі – тренер і рідний дядько Тайсона – заявив про те, що бій між його племінником та Кличком може відбутися вже наприкінці цьогорічного вересня. Сам боксер дуже сподівається на те, що українець-таки поверне свої пояси і титул, оскільки британець вже «по горло ситий власним чемпіонством». Володимир на це відреагував досить спокійно, зауваживши, що через такі заяви свого опонента українцеві соромно перед світом професійного боксу.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення