Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Менні Пак’яо знову вийде на боксерський ринг

Менні Пак’яо знову вийде на боксерський ринг
54220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Філіппінець Менні Пак'яо - колишній чемпіон світу у восьми категоріях – залишивши блискучу спортивну кар'єру та зосередившись на політиці, аби, за його власними словами, зробити життя рідної країни кращим, неодноразово заявляв про те, що не збирається повертатися у світ професійного боксу, зважаючи на політичні обов'язки Менні перед філіппінським народом. Але свою обіцянку колишній боксер все-таки порушив, прийнявши спокусливу пропозицію бою з американцем Джессі Варгасом.

Чемпіон світу у напівсередній вазі за версією «WBO», містер Варгас є дуже серйозним майбутнім супротивником для філіппінця. Вже відомо, що двобій між спортивними легендами відбудеться в американському Лас-Вегасі 5-го листопада цього року. Радник Менні Пак'яо Майкл Конц зауважує, що боксер, аби позбутися надлишкової м'язової маси та згадати усі боксерські маневри, вже почав підготовку до поєдинку з американцем. Наразі філіппінець поступово нарощує темп тренувань через легкі пробіжки.

Варто відзначити, що його опонент Джессі, у той час як містер Пак'яо віддає увесь свій час тренуванням, почав вихвалятися власними намірами здивувати увесь світ, вийшовши на ринг проти Менні. З точки зору американця, після майбутнього програшу філіппінського екс-чемпіона, усі будуть говорити виключно про нову зірку боксу – Джессі Варгаса.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення