Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Повєткін хоче реваншу з Кличком

Повєткін хоче реваншу з Кличком
239318 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нагадаємо, що в жовтні 2013 року російський боксер Олександр Повєткін програв бій з Володимиром Кличком, який проходив у Москві


Нагадаємо, що в жовтні 2013 року російський боксер Олександр Повєткін програв бій з Володимиром Кличком, який проходив у Москві.
Сьогодні ж, суперважковаговик добре розуміє, що в нинішніх складних умовах повторний бій з Кличком не дуже доречний та правильний. Однак, на його думку, ця зустріч є дуже необхідною для його самореалізації, незважаючи на політичну та воєнну проблеми країни.
"Можливо, як сказав мій промоутер Андрій Рябінський, не найкраща ідея – проводити цей бій зараз. Навіть минулого разу, коли ще не було такого політичного протистояння, напруження відчувалося в цьому плані. Спорт повинен об’єднувати людей, а тут може бути інакше. Але я взагалі намагаюся політичні протистояння завжди в сторону відводити. Для мене в першу чергу важливий сам чоловік. Багато поганих людей може бути в будь-якій країні – і в нашій, і в чужій. Мені б хотілося зустрітися з Кличком, щоб в першу чергу для себе закрити всі питання", – повідомив Олександр Повєткін.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео