Українка виборола золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

159700 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Німеччині в місті Ростоку, добіг кінця другий день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, на якому безумовно виділились українці.
Таким чином, українська дайвер Юлія Прокопчук блискавично здобула нагороди у двох фіналах змагань.
У боротьбі за перемогу у стрибках з 10-метрової висоти, українка легко обійшла своїх суперниць із 327,50 балами та виборола золото для нашої країни.
Ще один спортсмен, на цей раз українець Олег Колодій, також не відставав від своєї землячки, однак тут він зміг вибороти лише бронзу – почесне третє місце. Спортсмен поступився першістю чемпіонові Світу - Метью Рассету.
Нагадаємо, що дані змагання проходитимуть з 9 по 14 червня.