Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Саладуха – бронзова призерка «Дамантової ліги»

Саладуха – бронзова призерка «Дамантової ліги»
159658 ПЕРЕГЛЯДІВ

На етапі «Діамантової ліги» що має місце в Норвегії, в місті Осло, почесну третю сходинку зайняла українська спортсменка-красуня – Ольга Саладуха


На етапі «Діамантової ліги» що має місце в Норвегії, в місті Осло, почесну третю сходинку зайняла українська спортсменка-красуня – Ольга Саладуха.
Найкращим став стрибок українки у довжину на 14,46 м. У боротьбі в цьому виді вона посідає третє місце, поступаючись лідерці з результатом в 14,68 м – колумбійці, Катеріне Ібаргуен. Бронзовий щабель посідає болгарка - Габріела Петрова, у неї стрибок вийшов на 14,57 м.
Ще один учасник змагань, українець, Богдан Бондаренко боровся за першість зі стрибків у висоту. Та в останню мить планка спортсмена підвела та зрадливо впала додолу.
У результаті спортсмен посів п’яту сходинку. Переможцем в цьому виді спорту вийшов китайський боєць - Говей Чжан, стрибнувши у висоту на 2,36 м.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео