"Динамо" розгромило "Металіста" на матчі ПЛ

26834 ПЕРЕГЛЯДІВ

У столиці України пройшов тринадцятий тур прем’єр-ліги, у рамках якого зіграли київський футбольний клуб "Динамо" та харківський "Металіст". Гра пройшла в спортивному комплексі "Олімпійський".

Для "Металіста" результати виявилися невтішними, харківчани програли киянам із рахунком 0:2.

Вже під час першого тайму визначилася подальша доля гри.

Протягом усього матчу "Динамо" тримало перевагу у плані техніки гри. Відкрити рахунок їм вдалося на тридцять четвертій хвилині, коли Сергію Сидорчуку вдалося перейняти передачу у Мораєса та низовою передачею відправити м’яч у ворота.

Вже на сімдесят п’ятій хвилині, у другому таймі, Андрію Ярмоленко вдалося провести м’яч повз воротарський майданчик та Жуніора Мораєса та забити ще один гол.

В результаті, київському "Динамо" вдалося наздогнати донецький "Шахтар" у рейтингу. Обидві команди наразі мають по тридцять одному очку. Але за додатковими показниками "Динамо" все ще поступається донеччанам.