Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Динамо» погодилось віддати цінного гравця

«Динамо» погодилось віддати цінного гравця
82310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Столичний футбольний клуб «Динамо» після тривалих обговорень відпустив хорватського гравця Домагоя Віду. Сума, яку сплатить покупець – клуб »Бешикташ», складає 2 мільйони євро.

Стало офіційно відомо, на яких умовах «Динамо» погодилася віддати свого гравця Домагоя Віду турецькому клубу «Бешикташ». Захисник з Хорватії, якого український клуб тривалий час не погоджувався продати навіть за 8 мільйонів євро, перейде до нових власників всього за 2 мільйони, не враховуючи додаткових бонусів, які також передбачаються контрактом.

Сам хорватець Домагой Віда розповів, що задоволений підписаним з турецьким футбольним клубом контрактом. Гравець зазначив, що наразі «Бешикташ» запропонував йому найкращі умови, тому після переговорів, що тривали близько 2 місяців, спортсмен зрештою визначився зі своїм майбутнім. Як повідомив сам футболіст, остаточним поштовхом покинути «Динамо» став виліт київської команди з Ліги чемпіонів та затримки з переговорами відносно продовження контракту.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення