Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мірча Луческу мріє про Туреччину, але залишиться в Україні

Мірча Луческу мріє про Туреччину, але залишиться в Україні
53281 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» Мірча Луческу зізнався у своїй любові до Туреччини


Головний тренер донецького футбольного клубу «Шахтар» Мірча Луческу зізнався у своїй любові до Туреччини. Однак оселитися в улюбленій країні поки не зможе, оскільки прийняв рішення залишитися в Україні ще на рік.
На думку Мірчі Луческу, головного тренера донецької футбольної команди «Шахтар», румуна за національністю, серед усіх країн, у яких він бував, найкращою є Туреччина. Ця давня країна з ідеальним для здоров’я Луческу кліматом є давньою мрією зірки футболу. Проте поки мрія оселитися у Туреччині для Мірчі Луческу є нездійсненою, оскільки, за словами тренера, він хоче працювати доти, доки вистачить здоров’я.
Відповідаючи на питання інтерв’ю під час візиту до Туреччини, Луческу зізнався, що, незважаючи на його непевність у майбутньому, його тренерська кар’єра триватиме, доки у нього буде зберігатися жага до футбольних перемог.
Як відомо з офіційних джерел, Мірча Луческу ще на рік продовжив контракт з футбольним клубом «Шахтар».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео