Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

День соборності стане днем рекорду з виконання колядок

День соборності стане днем рекорду з виконання колядок
190416 ПЕРЕГЛЯДІВ

     У Києві вирішили встановити рекорд з найбільш тривалого виконання колядок. Проведення заходу запланували на 21 січня, День соборності. Місцем дії святкового флеш-мобу визначили Михайлівський собор.

     Михайлівський собор у Києві став місцем проведення святкового флеш-мобу – найбільш довгого у світі виконання колядок. Захід призначили на 21 січня, коли в Україні відзначається День соборності. Цього дня у Михайлівському соборі проходить фестиваль української культури «Етнозима». Крім колядок та щедрівок, на Михайлівській площі можна відвідати цікаві майстер-класи та літературні читання.

     Загалом кілька сотень співаків та музикантів з усієї України взяли участь у марафоні з виконання колядок і щедрівок. Як повідомляють, участь у заході, орієнтовна тривалість якого 3 години, взяли 300 музикантів і 40 музичних колективів. Серед них були як церковні хори, професійні ансамблі, так і відомі музичні гурти. «Допоміг» музикантам у створенні рекорду навіть міністр культури України Євген Нищук, який заспівав разом з учасниками.

     Площа біля Михайлівського собору стала також місцем проведення благочинного ярмарку – протягом різдвяних та новорічних свят там збирали кошти для допомоги дітям-сиротам та воїнам АТО.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео