Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Памела Андерсон закликала Францію до милосердя

241505 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відома актриса і захисниця прав тварин Памела Андерсон звернулася до французьких депутатів із закликом заборонити відлов птахів для приготування делікатесних фуа-гра та страсбурзького паштету. Спеціально для цього зірка приїхала до Франції.

Памела Андерсон, відома як активна захисниця тварин, здійснили візит до Франції з метою припинити знущання над тваринами для приготування фірмових французьких страв — фуа-гра та страсбурського паштету. Актриса і громадський діяч підготувала офіційне звернення до депутатів Франції з проханням заборонити відловлювання птахів — гусей та качок, для приготування цих делікатесів. Андерсон зауважила, що качки та гуси переживають великі страждання лише для того, щоб французи могли смакувати стравами, які не є продуктами першої необхідності.

Для поширення своєї ідеї Памела Андерсон закликала французьких парламентарів прийняти відповідні закони, які б забороняли відловлювати та вбивати птахів з цією метою, а самих французів — відмовитися від вживання подібних делікатесів.

Виступаючи на прес-конференції, відома захисниця тварин порівняла знищення птахів заради делікатесів з убивством морських котиків, проти якого зірка веде тривалу боротьбу.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео