Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Польща й Україна розробили спільну ракетну систему

Польща й Україна розробили спільну ракетну систему
27545 ПЕРЕГЛЯДІВ

Польська й українська сторони разом розробили та презентували світову новітню ракетну систему під назвою «Маргаритка», польською назва звучить як «Stokrotka». Таку інформацію повідомляють ЗМІ.

Нову військову техніку продемонстрували на виставці озброєння у польському місті Кельце. Розробники техніки розповіли, що нова зброя дає можливість розміщувати пускову та управлінську систему на других платформах.

Нова модель має повітряні ракети 80-міліметрового калібру, що має наземну пускову систему – з вогняним управлінням Topaz. Ця ракетна система здатна протистояти не лише піхотним військам, але й артилерії та бронемашинам легкої броні, а також їй під силу протистояти безпілотникам і гелікоптерам, що рухаються низько над землею. Крім цього нове озброєння може вражати об’єкти на 6-кілометровій відстані.

Розробляли цю зброю дві фірми – польська WB Group та українська Укроборонпром.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення