• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини України та світу
  4. Війна не закінчиться без тебе!..
Війна не закінчиться без тебе!..
  • uacenter.media
  • 2 липня 2025, 13:44
  • 111231

Війна не закінчиться без тебе!..

Воїни 3 Інтернаціонального легіону оборони України закликали приєднатися до війська. 

Хлопці – представники 3 Інтернаціонального легіону оборони України. Воїни тільки закінчили виснажливу зміну на бойовій позиції і поверталися до місця відпочинку. Усі вони добровольці, які протягом багатьох місяців, а дехто – років, воюють проти російських окупантів разом із побратимами з 92 Окремої штурмової бригади імені Івана Сірка. Слова легіонерів щирі й безпосередні, адже ці люди розповідають не про абстрактні поняття, а про рішення, які уже давно прийняли для себе. Вони щоденно ризикують життям, знищуючи орду, і добре знають, чого коштує у житті визначальний крок, і чому його варто зробити.

Олександр на передовій майже рік. Він нещодавно повернувся після поранення й контузії, щоби продовжити бойову роботу поряд із побратимами:

– Я багато волонтерив, був журналістом у перші два роки. І ставив собі питання: “Якщо я всім кажу, що військові – це дуже важливо, робота, яку вони роблять, – це важливо, їх треба підтримувати, то чому я сам не там?” І прийняв таке рішення, що потрібно йти шукати підрозділ, бути більш ефективним.  Я, в першу чергу, пішов сюди за свою сім’ю, за свою дружину, за своїх друзів, за своїх батьків. І за країну, яку я люблю.

Я дуже задоволений нашим підрозділом і тим, як організована робота, тим, як організована взаємодія між хлопцями й дівчатами всередині. Для мене важливо, що командирам не всеодно на нас, вони роблять усе для того, щоб ми якісно робили нашу роботу.

Сержант із позивним “Борсук” теж починав війну в якості волонтера. Ще тоді йому довелось не їздити, а літати під ворожими мінами і снарядами. Зрештою, “Борсук” знайшов свою команду серед друзів-військових, продовжує тримати фронт пліч-о-пліч з ними, тільки тепер зі зброєю в руках:

– У нас є зброя. У нас є спорядження, – констатує легіонер, демонструючи власну сучасну екіпіровку.

– У нас є все, щоби нищити ворога, захищати свою землю і своїх рідних. Але у нас немає найважливішого – немає тебе, – приєднується до побратимів командир – офіцер Дмитро.

– Ця війна не закінчиться без тебе. – підсумовує “Борсук”. – Приєднуйся. Ми чекаємо.

Дізнатися більше про Інтернаціональні легіони оборони України та приєднатися до одного з них можна на офіційному сайті.

 

 

 

 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє