- Головна
- Новини
- Держава
- Міністерство оборони України
- Російське вторгнення в Україну : Ворог краде автівки та базується у школах. Головне зі зведення Генштабу
Ворог краде автівки та базується у школах. Головне зі зведення Генштабу
🔻Для проведення диверсій на території України окупанти викрадають людей або, погрожуючи фізичною розправою, забирають автомобілі та цивільний одяг у місцевих жителів.
🔻Загарбники, з метою придушення спротиву українців, проводять фільтраційні заходи та пошук осіб, що мали стосунок до військової служби.
🔻В тимчасово окупованих районах Луганської області окупанти використовують школи для облаштування додаткових польових шпиталів, місць розміщення озброєння, боєприпасів та військової техніки.
🔻В окремих населених пунктах ворог намагається імітувати вибори та незаконно призначати «органи місцевого самоврядування» серед місцевих мешканців, лояльних до окупаційної влади.