• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Боротьба з корупцією
  5. Що стимулює держави-партнерів збільшити допомогу Україні?
Що стимулює держави-партнерів збільшити допомогу Україні?
  • Самойленко Максим
  • 22 січня 2024, 11:00
  • 357190

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Dnipro Inform
Національний комітет по боротьбі з корупцією
Всеукраїнська профспілка юристів
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ
Одеса Інформ Новини України Новости Украины
Тернопіль Інформ Новини України Новости Украины
Запоріжжя Інформ Новини України Новости Украины
Рівне Інформ Новини України Новости Украины
Черкаси Інформ Новини України Новости Украины
Львів Інформ Новини України Новости Украины
Житомир Інформ Новини України Новости Украины
Волинь Інформ Новини України Новости Украины
Полтава Інформ Новини України Новости Украины
Чернігів Інформ Новини України Новости Украины
Херсон Інформ Новини України Новости Украины
Миколаїв Інформ Новини України Новости Украины
Харків Інформ Новини України Новости Украины
PROVEO STAR - ПРОВЕОСТАР — рідке мінеральне добриво для листового живлення рослин
Репродуктивна медицина Київ - НАТІВІТА
Головний портал про відпочинок у Києві
СТУДЕНТИ УКРАЇНИ ВНЗ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТ УКРАЇНИ
agroindustry.info
medicine-ukraine.info
СТУДЕНТ ІНФОРМ ВНЗ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ФОРУМИ ВИКЛАДАЧІ ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид
ukraine-people.com
Донецьк Інформ Новини України Новости Украины
Khmelnitsky Inform.com
Ivano-Frankivsk
Sumy Inform
Chernivtsi Inform
Vinnytsia Inform
Ark Inform
Kropyvnytskyi Inform
Lugansk Inform
Kiev Inform
Zakarpattia Inform
МЕДІА ХОЛДИНГ УКРАЇНА
Стоп Корупція
SPORT UKRAINE Новини спорту
Волонтери України Благодійні фонди допомога ЗСУ збір коштів волонтерська допомога
uacenter.media
Військова журналістика Новини з фронту ЗСУ Збройні сили України російська агресія Новини України
https://marakushev.com
politics world

Що стимулює держави-партнерів збільшити допомогу Україні?

Брюссель проводить перевірку військової допомоги, наданої державами-членами Європейського Союзу Україні з моменту повномасштабного вторгнення російської федерації. Проведений аудит допоможе активізувати підтримку на різних рівнях.

Про це заявив народний депутат, Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Європейський Союз вирішив перевірити, яку військово-технічну допомогу Україні надають держави-члени, чи виконують вони взяті на себе зобов’язання та обіцянки, що були надані раніше. Цей аудит дуже потрібен, бо він стимулює ті держави, які відстають у наданні допомоги, змушує їх активізуватися. Коли мова йде про війну на виснаження, то важливо говорити про ресурси, бо самої волі до перемоги мало», — сказав Олександр Мережко.

Для прикладу він навів держави Балтії, які значну частину від свого ВВП спрямовують на допомогу Україні.

«Саме тому і є ініціатива надавати підтримку нашій державі – і військово-технічну, і гуманітарну, і матеріальну – у рамках певного відсотка від ВВП. Мені здається, це було би правильно, адже країни різні, і в кожної свої економічні спроможності. Важливо, що останнім часом відбувся дуже важливий психологічний перелом в умонастроях європейських країн: вони чітко усвідомили той факт, що Україна бореться й захищає їх. Саме тому в їхніх інтересах нарощувати й надавати максимальну допомогу нашій державі, яка відіграє роль щита для ЄС», — сказав депутат.

Олександр Мережко переконаний, що активізація підтримки з боку Євросоюзу обов’язково буде.

«Тут важливо подолати намагання деяких союзників путіна в ЄС блокувати допомогу Україні. І з цього погляду аудит також дуже важливий. Він має вплинути на лідерів тих держав, які намагаються зупинити допомогу Україні, поводяться неконструктивно», — розповів парламентарій.

На думку Голови Комітету з питань зовнішньої політики, на саміті Євросоюзу 1 лютого є дуже високі шанси розблокувати виділення фінансової допомоги Україні, адже лідери Європи зацікавлені в цьому.

  • Нагадаємо, що раніше пресслужба Апарату Верховної Ради України повідомляла про те, як в Україні планують суттєво вдосконалити законодавство щодо захисту об’єктів культурної спадщини. Для цього у парламенті створюють спеціальну міжкомітетську робочу групу, завдання якої напрацювати законодавчі зміни, які допоможуть розв'язувати проблему свавільного знищення пам’яток.
  • Як розповіла Олена Шуляк, за останні два роки армія російської федерації знищила сотні об’єктів культурної спадщини в Харкові, Одесі, Запоріжжі та Херсоні. Але знищення пам’яток в Україні — історія не нова, оскільки їх знесення відбувається вже багато років поспіль — через дії забудовників та сумнівні рішення місцевих рад.
  • Щоб цьому запобігти, вони створюють міжкомітетську робочу групу, першочергове завдання якої —  проаналізувати чинну законодавчу базу щодо захисту об’єктів культурної спадщини, адже саме через прогалини в ній щороку протиправно знищуються сотні важливих пам’яток культури, історії та археології.
  • Також у Верховній Раді повідомляли, що заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк разом зі  Спікеркою Саейми Латвії Дайгою Міерінею та латвійською парламентською делегацією завітали до Чернігівщини. Вони відвідали с. Ягідне, де за фінансової підтримки Латвії зараз відбуваються відновлювальні роботи — будуються модульні будинки для мешканців села. 
Автор: Самойленко Максим

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє