Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дмитро Крючков назвав можливих співучасників у масштабній енергоафері

Дмитро Крючков назвав можливих співучасників у масштабній енергоафері
168265 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Крючков – головний обвинувачений у справі з розкрадання коштів українських обленерго. Детективи інкримінують екс-нардепу нанесення збитків державі на суму в сотні мільйонів гривень, а історія набула розголосу у ЗМІ. 

Екс-нардепа Дмитра Крючкова з Німеччини екстрадували до України. Як повідомили ЗМІ 22 квітня, колишній народний депутат вийшов із СІЗО, 7 мільйонів застави за підозрюваного внесли ще ввечері в п’ятницю, 19 квітня.

Та окрім відомих нам фігурантів корупційної схеми, у залі судового засідання з уст Крючкова прозвучало ще одне прізвище можливого співучасника справи: Юрій Буглак – з 2006 по 2007 рік народний депутат від «Блоку Юлії Тимошенко» (нині – нардеп від БПП), з 2014 року – керівник холдингової компанії «Енергомережа».

Варто відзначити, що саме тоді Крючков організував схему з виведення грошей підконтрольною компанією з «Запоріжжяобленерго», 60 % акцій яких належать державі.

Теги: енергоафера,Дмитро Крючков,розкрадання коштів

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення