Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Після аудиту новий радник Зеленського пригрозив Уляні Супрун в’язницею

Після аудиту новий радник Зеленського пригрозив Уляні Супрун в’язницею
56764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Засновник і співвласник клініки "Борис" Михайло Радуцький, який був призначений радником президента України і знаходиться під 18 номерів у списку партії президента "Слуга народу", заявив, що за результатами аудиту закупівель ліків в Україні в.о. голови МОЗ Уляну Супрун можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

 

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"МОЗ України не проводить закупівлі ліків уже четвертий рік. Більше того, в кінці минулого року було створено агентство - ДП Медичні закупівлі України. Воно буде відповідати за централізовані закупівлі ліків і медичних виробів за державний рахунок і вже поступово перебирає на себе цей процес. Це важко не помітити, якщо хоча б мінімально досліджувати тему. Трохи залишилося до повного аудиту діяльності міністерства і закупівель, які на думку пані Уляни, є "прозорими". "Весна прийде, садити будемо" - відомі й меседж. Проте знавці кажуть, що восени теж садити можна ", - написав Радуцький.

Перед цим Радуцький заявив, що існують особливості лікування "у представників різних рас". У керівниці Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун ці слова викликали подив.

"Ми вже нагадували народному депутату Ользі Богомолець, що не буває ніяких" імунних потреб нації ", а хвороби не знають національних або територіальних кордонів. Тому жителі будь-якої країни світу можуть заразитися тим самим вірусом кору, поліомієліту або збудником дифтерії", - написала вона в Facebook.

 

Раніше повідомлялося, що кандидат "Слуги народу" на посаду голови МОЗ заявив про генетичні особливості лікування різних рас і нарвався на критику від Супрун.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення