Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У прокуратурі Вінницької області проведено навчальний семінар з питань підтримання публічного обвинувачення в суді та оскарження судових рішень в апеляційному порядку

У прокуратурі Вінницької області проведено навчальний семінар з питань підтримання публічного обвинувачення в суді та оскарження судових рішень в апеляційному порядку
197344 ПЕРЕГЛЯДІВ

У прокуратурі Вінницької області, під головуванням заступника прокурора області Олега Янківа, за участі прокурорів місцевих прокуратур, відбувся навчальний семінар з проблемних питань підтримання публічного обвинувачення в суді та оскарження судових рішень в апеляційному порядку.

Під час заходу звернуто увагу на питання, які виникають у роботі прокурорів місцевих прокуратур під час підтримання публічного обвинувачення та при оскарженні судових рішень у апеляційному порядку.

На семінарі обговорено причини ухвалення судами реабілітуючих судових рішень у кримінальних провадженнях, основні вимоги щодо оформлення та змісту апеляційних скарг на незаконні судові рішення, типові помилки при підготовці апеляційних скарг на неправосудні рішення у кримінальних провадженнях. 

Ряд проблемних питань розкрили присутнім начальник відділу підтримання обвинувачення в суді прокуратури області Наталія Ужвак, заступник начальника цього відділу Наталя Злощинська та прокурор відділу Дмитро Миколайчук.

Учасники заходу мали можливість обговорити проблемні питання організації роботи у цьому напрямі, шляхи їх вирішення, підвищити свій професійний рівень з питань підтримання публічного обвинувачення в суді.

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення