Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві буде Алея перепоховань знаменитих українців.

У Києві буде Алея перепоховань знаменитих українців.
139848 ПЕРЕГЛЯДІВ

Алея перепоховань буде знаходитися на Лук*янівському кладовищі –про це повідомляє сайт КМДА. Будування алеї планується для того щоб перепоховати знаменитих українських діячів, що у свій час були похований за межами України. Наразі проект вже закладено у рішенні «бюджет міста Києва на 2019 рік». Проект оцінили у 20 мільйонів гривень і вже виділили кошти на нього.

 

Окрім самої алеї перепоховань також будуть зводитися будівлі адміністративно-господарського призначення, що дозволить переносити прах людей, похованих за межами України,  також там планують розгорнути просвітницьку діяльність для киян і гостей столиці. Щоб Україна знала героїв, що будуть перепоховані там,  будуть проводитися екскурсії, масові заходи та створюватися музейні експозиції.Багато видатних українців поховані за межами України. Більшість із них знаходяться в Росії і Польщі. За територією України поховані такі видатні українці як Микола Гоголь, Олександр Довженко, актор Сергій Гулак-Артемовський, лікар Микола Радейко, композитор Дмитро Бортянський та багато інших.

Роботи розпочнуться влітку 2019 року і мають закінчитися у кінці 2020 року. Вцілому у кінці 2019 року об*єкт має бути збудованим на половину

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення