Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сумщина разом з усією Україною підтримує військовополонених моряків

Сумщина разом з усією Україною підтримує військовополонених моряків
224121 ПЕРЕГЛЯДІВ

По всій Сумській області відбуваються різнопланові заходи щодо висловлення підтримки українським військовополоненим морякам

Така акція є своєрідним зверненням від жителів всієї України до країни-агресора з вимогою звільнити з-під варти захоплених громадян та забезпечити їхнє повернення додому.

Так, на підтримку цієї акції 22 грудня на будівлі Сумської районної ради було піднято прапор ВМС ЗС України.

У закладах загальної середньої освіти Сумського району були проведені інформаційні виховні години. Зокрема, у Великовільмівській філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи учні випустили інформаційний бюлетень «Свободу українським військовополоненим». Також проведено конкурс малюнків, інформаційну радіолінійку «Пам’ятай про тих, хто у полоні».

Учні багатьох шкіл Сумщини зняли відеозвернення «Кораблик підтримки» та провели флешмоб патріотичного спрямування «Підтримай земляка».

Нагадаємо, що акція проведена на підтримку незаконно затриманих  військових моряків, зокрема, серед яких є і наш земляк, уродженець Шостинського району, командир малого броньованого артилерійського катера «Нікополь» старший лейтенант Військово-Морських Сил України Богдан НЕБИЛИЦЯ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення