• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Загибель мирних мешканців та зруйнована інфраструктура – ворог продовжує обстрілювати Донеччину
Загибель мирних мешканців та зруйнована інфраструктура – ворог продовжує обстрілювати Донеччину
  • Донецька обласна прокуратура
  • 12 червня 2022, 00:20
  • 318136

Загибель мирних мешканців та зруйнована інфраструктура – ворог продовжує обстрілювати Донеччину

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури та окружних прокуратур здійснюється досудове розслідування у 10 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).
За даними слідства, 8-9 червня 2022 року окупанти вкотре обстріляли цивільне населення на Донеччині. Зокрема від вибухів ворожих снарядів постраждали м. Курахове, м. Мар’їнка, м. Авдіївка, смт Нью-Йорк м. Торецька, с. Богоявленка та с. Новоукраїнка Волноваського району, а також с. Орлівка, с. Новопокровське і с. Первомайське Очеретинської громади.
Через ворожі обстріли м. Мар’їнка та м. Курахове троє мирних мешканців загинули, ще вісім осіб отримали поранення. Зруйновані будинки та автомобілі.
Під час мінометного та артилерійського обстрілів смт Нью-Йорк м. Торецька, с. Богоявленка та с. Новоукраїнка, що здійснювалися окупаційними військами рф та незаконними збройними формуваннями так званої днр з боку тимчасово окупованих населених пунктів, один чоловік загинув, пошкоджено господарчі споруди, будівлі залізничної станції та залізничні колії.
Снаряди загарбників падали і на території м. Авдіївки, с. Первомайське, с. Новопокровське та с. Орлівка. Пошкоджені квартири у багатоповерхівках, приватні будинки, господарські споруди.
Досудові розслідування за вказаними фактами тривають.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє