• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Прокурор Донеччини підписав підозру черговому зраднику. Це 31-річний Святогірський міський голова – висуванець партії опзж
Прокурор Донеччини підписав підозру черговому зраднику. Це 31-річний Святогірський міський голова – висуванець партії опзж
  • Донецька обласна прокуратура
  • 19 червня 2022, 18:29
  • 352907

Прокурор Донеччини підписав підозру черговому зраднику. Це 31-річний Святогірський міський голова – висуванець партії опзж

Він виявився ярим прихильником «руської весни» та почав активно поширювати через засоби масової інформації звернення, в якому висловлювлює вдячність військовослужбовцям зс рф за те, що вони захопили мирне місто.
Крім того, держзрадник, не гаючи часу, вже встиг зустрітись із «главою днр» та прийняти від нього пропозицію обійняти посаду так званого голови тимчасово окупованого Святогірська з метою спричинення шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.
Нагорода за таке співробітництво – 15 років за ґратами або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ 2 управлінням (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє