• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Зрадили в обмін на фейкові посади - заочно судитимуть так званих командира відділення пожежної частини та начальника карного розшуку «днр»
Зрадили в обмін на фейкові посади - заочно судитимуть так званих командира відділення пожежної частини та начальника карного розшуку «днр»
  • Донецька обласна прокуратура
  • 18 листопада 2022, 23:43
  • 394593

Зрадили в обмін на фейкові посади - заочно судитимуть так званих командира відділення пожежної частини та начальника карного розшуку «днр»

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури скеровані до суду обвинувальні акти стосовно двох громадян України за фактами державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану, та добровільного зайняття посад в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, тобто колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).
 
Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2022 року командир відділення 100 державної пожежно-рятувальної частини 26 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області добровільно перейшов на бік ворога та погодився обійняти так звану посаду командира відділення «пожежно-рятувальної частини № 66 мнс «днр».
Ще один обвинувачений - ексспівробітник Волноваського районного відділу ГУ МВС України в Донецькій області у той же час очолив «карний розшук Волноваського районного відділу мвс «днр».
Керуючи діяльністю ввірених їм підрозділів, колишні рятувальник та міліціянт активно співпрацюють з окупаційною адміністрацією рф на шкоду національній безпеці та обороноздатності України.
Досудові розслідування здійснювались СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за оперативного супроводу Волноваського РВ та УСР в Донецькій області ДСР НП України.
Оскільки обвинувачені перебувають на тимчасово окупованій території Донеччини, їх судитимуть заочно. Максимальне покарання за санкціями статей – 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення, з конфіскацією майна або без такої.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє