• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області
Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області
  • Бюро економічної безпеки України
  • 27 грудня 2022, 18:21
  • 384250

Завершено конкурсний відбір до ТУ БЕБ у Чернівецькій області

Конкурсна комісія Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області склала рейтинг та визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання.

Сам конкурс проходив у кілька етапів: кандидати складали іспит на знання загального та спеціального законодавства, проходили психологічне тестування, поліграф (за згодою) та співбесіду з членами Конкурсної комісії.

За результатами проходження всіх етапів конкурсного відбору визначено 8 переможців. Аналітики та детективи найближчим часом розпочнуть виконання своїх службових обов’язків з виявлення, припинення та розслідування кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки в Чернівецькій області та віднесені до підслідності БЕБ.

За словами Борисенка Олега Володимировича - керівника Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, робота нової команди базуватиметься на врахуванні специфіки регіону. «Чернівецька область належить до прикордонних областей, тому одним із основних напрямів роботи теруправління є боротьба із контрабандою підакцизних товарів, зокрема, тютюнових виробів. Окрім того, у зв’язку із релокацією бізнесу у західні області, актуальним залишається питання наповнення бюджету, руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків», - зазначив керівник ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2021 року №1135, створено 23 територіальних управління. Бюро економічної безпеки формує територіальні управління в межах наявного фінансування та враховуючи специфіку регіонів. Наразі сформовано та вже показують результати роботи територіальні управління у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Чернівецькій областях та ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє